O Green Investment

Wizja, przedsiębiorczość i wsparcie zagranicznych partnerów doprowadziły do powstania Green Investment Sp z o.o. Na początku swojej działalności Green Investment oferowało rozwiązania w zakresie biogazowni, z czasem rozszerzając swoje kompetencje do fotowoltaiki, energii wiatrowej, a także instalacji LNG i obrót gazem. Przez ostatnie lata Green Investment wspólnie z partnerami technologicznymi oferuje rozwiązania pod klucz dla układów kogeneracyjnych - począwszy od projektowania i doradztwa poprzez realizację zamówień, aż po utrzymanie wykonanych instalacji i ich finansowanie.

Spółki zależne

Realizacja własnych projektów odbywa się poprzez spółki zależne, których działalność, w tym wielkość układów kogeneracyjnych, dostosowywana jest do lokalnych potrzeb.

Nazwa spółki

GI City Therm Sp. z o.o.

Miejscowość

Skórcz

Opis

układ kogeneracyjny - moc do 2,4 MW (docelowo), sieć ciepłownicza
i stacja zasilania LNG

Rozpoczęcie pracy CHP

Q3 2020

Nazwa spółki

GI Hrubieszów Sp. z o.o.

Miejscowość

Hrubieszów

Opis

układ kogeneracyjny - moc 2,8 MW

Rozpoczęcie pracy CHP

Styczeń 2016

Nazwa spółki

GI Kogeneracja Sp. z o.o.

Spółka w oczekiwaniu na przydzielnie projektu

Spółki partnerskie

Nazwa spółki

Energy Solution Sp. z o.o.

Nasz zespół

Green Investment Sp. z o.o. tworzą specjaliści z pasją, bogatym doświadczeniem i chęcią dalszego doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności, posiadający wysokie standardy moralne i etyczne.

Artur Sarosiek

Prezes Zarządu

Wizjoner z bogatym doświadczeniem w branży energetycznej począwszy od wytwarzania energii elektrycznej, budowania portfeli zakupowych na rynku energetycznym, przez doradztwo energetyczne, administrowanie danymi, po efektywność energetyczną

Zbigniew Maciej Poniatowicz

Członek Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego z wieloletnim doświadczeniem menadżerskim, specjalizujący się w przedsięwzięciach typu start-up, zarządzaniu marketingowym i sprzedaży

Monika Mirończuk (Krasińska)

Project Manager / Pełnomocnik Zarządu

Michał Stępień

Project Manager / Kierownik Serwisu

Piotr Dymerski

Kierownik Projektów CHP

Tomasz Machlarz

Inżynier Mechanik

Serhii Vasylyshyn

Inżynier Mechanik