Nasze usługi

W ramach współpracy Green Investment oferuje rozwiązania pod klucz począwszy od projektowania i doradztwa poprzez realizację zamówień, aż po utrzymanie wykonanych instalacji kogeneracyjnych. Dbamy o zapewnienie najlepszych aktualnie dostępnych rozwiązań rynkowych. Oferujemy fachową pomoc w zakresie obrotu energią elektryczną oraz systemu wsparcia z kogeneracji. Pomagamy także w pozyskaniu finansowania inwestycji. Tworzymy elastyczne oferty dopasowane do ich specyficznych potrzeb inwestorów.

Kogeneracja

Proces przebiegającym z wysoką sprawnością zapewniając liczne korzyści finansowe i środowiskowe, a także jest pewnym i sprawdzonym źródłem energii elektrycznej i cieplnej do wykorzystania przez użytkowników indywidualnych i działających w sektorach publicznych oraz komercyjnych.

Dowiedz się więcej >

Obrót gazem LNG

Działalność dodatkowa spółki, w ramach koncesji na obrót paliwem gazowym, pozwalająca na realizację projektów układów kogeneracyjnych w miejscach z nierozwiniętą infrastrukturą gazową i utrudnionymi dostawami gazu, poprzez budowę instalacji magazynowania i regazyfikacji skroplonego paliwa gazowego LNG.